• Čeština
  • English
  • Volná místa / Kariéra

    Nabídka pracovních pozic

    Vědecký pracovník – Specialista v oboru statiky mostních konstrukcí
    Výběrové řízení na obsazení 1 volných pozic

    Požadavky:

    • VŠ vzdělání – obor Konstrukce a dopravní stavby nebo Konstrukce pozemních staveb
    • schopnost týmové práce, ochota učit se novým věcem a rozvíjet svoje znalosti
    • zodpovědný přístup, pečlivost, samostatnost
    • znalost český jazyk nutná, znalost anglický jazyk výhodou
    • znalost práce v programech SCIA Engineer, AutoCAD, Microsoft Excel a Word nutná
    • znalost FIN EC, midas Civil, IDEA Statica, ATENA nebo ANSYS výhodou
    • praxe v oboru statiky a dynamiky stavebních konstrukcí výhodou
    • autorizace v oboru mosty a inženýrské konstrukce (IM00) výhodou

    Náplň práce:

    • přepočty zatížitelnosti mostních konstrukcí
    • tvorba výpočetních modelů a statické posudky stávajících nosných konstrukcí
    • příprava a vyhodnocení zatěžovacích zkoušek v laboratoři a IN SITU
    • možnost účasti na vývoji inovativních konstrukcí z moderních materiálů
    • vyhodnocování monitoringu konstrukcí z hlediska statického a/nebo dynamického chování
    • spolupráce na vědecko-výzkumné činnosti

    Nabízíme:

    • motivující mzdové ohodnocení
    • 6 týdnů dovolené
    • pružná pracovní doba
    • podpora vzdělávání
    • možnost realizace doktorského studia v rámci pracoviště

    Přihláška musí obsahovat:

    • strukturovaný profesní životopis
    • přehled o dosavadní odborné praxi a publikační činnosti
    • kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání

    Nástup 1.5.2022

    Přihlášku s požadovanými materiály zašlete do 15.4.2022 elektronicky na adresu: milan.holy@cvut.cz

    s předmětem zprávy „Výběrové řízení – Vědecký pracovník – Specialista v oboru statiky mostních konstrukcí“.

    Inzerát bude zveřejněn na úřední desce ČVUT, jobs.cz a na Euraxess

    Soubor ke stažení