i
Brigáda pro studenty Bc. / Ing. programů na stavební fakultě; Zaměstnání / doktorské studium pro absolventy stavební fakulty

Volíš téma bakalářské, diplomové nebo disertační práce? Co práce v kampusu propojená se studiem a přizpůsobená Tvým časovým možnostem?

Zkus Kloknerův ústav!

Brigáda pro studenty Bc. / Ing. programů na stavební fakultě

• propoj bakalářskou či diplomovou práci s prací u nás na zajímavých projektech
  • pružná pracovní doba, možnost částečné práce z domova
  • přepočty a diagnostika mostů a pozemních staveb, příprava podkladů, pomoc při vytváření výpočetních modelů, průzkumy, vyhodnocování zatěžovacích zkoušek atd.
  • práce v mladém týmu, v rodinném prostředí

Zaměstnání / doktorské studium pro absolventy stavební fakulty

• statické a dynamické analýzy existujících nosných konstrukcí mostů i pozemních staveb bez nutnosti absolvování několikaletého procesu kreslení výkresové dokumentace
  • možnost se v rámci studia zapojit do probíhající výzkumné činnosti
  • numerické modelování v programech Scia Engineer, ATENA, ANSYS a dalších
  • navrhování inovativních nosných konstrukcí – 3D tisk, UHPC, statická a dynamická zatížení, LCA a udržitelnost, vliv klimatické změny, machine learning atd.
  • spolehlivost konstrukcí z betonu, oceli nebo zdiva, analýza zatížení, degradační vlivy
  • pružná pracovní doba, možnost částečné práce z domova
  • motivující mzdové ohodnocení, 6 týdnů dovolené
  • podpora vzdělávání, spolupráce na publikační činnosti, účasti na tuzemských i zahraničních konferencích

V případě zájmu pošli informace o sobě na e-mail: milan.holy@cvut.cz

Základní informace o našem ústavu najdeš na webu: www.klok.cvut.cz

Kloknerův ústav

Kloknerův ústav, odloučené a samostatné pracoviště ČVUT, má nezastupitelné postavení v rámci Prahy i celé ČR, zejména v rámci mezinárodní spolupráce ve výzkumu a standardizaci.

Mohlo by vás zaujmout

100 let Kloknerova ústavu

Další příspěvky na blogu

Seminář JCSS 2024